- Komerční sdělení -finance
DomůStavbaRůzné povrchy dlažby pro každý styl

Různé povrchy dlažby pro každý styl

Dlažba dotváří celkový dojem prostředí, a proto její výběr určitě není třeba podcenit. Na výběr máte ze spousty barev, tvarů či velikostí. Věděli jste, že existují i ​​různé povrchy jejího zpracování?

Velice elegantně působí dlažba s hladkým povrchem, kterou můžete použít téměř všude. Ať už na tvorbu zahradních chodníků, teras nebo v okolí bazénů. Přesně taková je i dlažba Intak, novinka od společnosti Premac. Vyrábí se ve dvou formátech, které můžete navzájem kombinovat a vytvořit tak kreativní vydlážděnou plochu.

O něco drsnější povrch nabízí nová dlažba Intak aquaflair s vymývaným povrchem. Tvoří ho jemná kamenná drť ze speciálně sladěných zrn přírodního kamene. I přes svou drsnost působí tato dlažba velmi esteticky a dodává každé zahradě moderní vzhled. Je dostupná až ve třech barevných provedeních, čímž perfektně zapadne do jakéhokoli exteriéru.

Pokud toužíte po rustikálním vzhledu, pak byste měli sáhnout po dlažbě Granum®, která je vyrobena speciálním postupem otloukání. Tím získává rustikální, nepravidelně lomenou strukturu hran spolu s historickou patinou povrchu. Výsledkem jsou betonové tvárnice se vzhledem přírodního kamene, které se výborně hodí k chalupám nebo stylovým rodinným domům.

Empty square floor and green trees natural landscape

Všechny dlažby jsou svým tvarem a tloušťkou 8 cm vhodné pro pravidelné zatěžování i vozidly nad 3,5 tuny. Jejich další výhodou je dvojitý zámek. Doppelnocken. Ten zajišťuje pevné spojení dlažebních tvárnic, které oceníte iu svažitých terénů.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek