- Komerční sdělení -finance
DomůZahradaTerasa bezpečná i pro děti

Terasa bezpečná i pro děti

Sen o krásné a přitom bezpečné terase si splníte s kompozitním materiálem Twinson. Rovnoměrné zastoupení dřeva a plastu zajišťuje deskám pěkný přírodní vzhled a navíc vysokou odolnost a bezúdržbovost.

Jedná se o extrémně pevný materiál, který snese vysokou zátěž, desky jsou nehořlavé a odolné proti vlivům počasí či houbám a plísním. Materiál se neláme a je navíc protiskluzový.

I pro chůzi naboso

Kompozitní desky Twinson mají atest pro materiály používané pro výrobu hraček pro děti. Jsou tak naprosto bezpečné. Protiskluzový povrch je zárukou bezpečného pohybu po terase, hygienický atest zaručuje, že se z terasy ani na sluníčku neuvolňují žádné těkavé organické sloučeniny, které by byly škodlivé pro vaše zdraví. Během deště se zase nemusíte obávat, že by se do půdy na zahradě vsakovaly nebezpečné látky. Twinson je navíc materiál, který je příjemný i pro chůzi „naboso“ a nemusíte se bát zapíchnutí třísky do nohy.

Holá chodidla na terase detail
Terasová prkna Twinson jsou ideální i pro chůzi naboso, protože jsou protiskluzové a bát se netřeba ani třísek.

Stock photo showing ornamental Japanese-style garden with outdoor lounge area. Featuring crystal clear koi pond, whitewashed, grooved timber decking patio, Japanese bonsai maples and hardwood, cushion covered seating.

Terasová prkna jsou uchycena zespoda klipy, takže nepřijdete do styku s trčícími hřebíky či šrouby. Desky CHARACTER MASSIVE a MAJESTIC MASSIVE PRO se navíc pyšní certifikací požární odolnosti BROOF (t1), takže je lze navrhnout i na střešní terasy či balkony.

Prošli náročnou zkouškou, kterou se dokázalo, že odolávají sálavému teplu i odlétávajícím jiskrám a brání tak šíření požáru. Na terasy Twinson se vztahuje záruka až 25 let.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek