- Komerční sdělení -finance
DomůZahradaRodinné vztahy potkanů

Rodinné vztahy potkanů

Potkani se příliš nevzdalují z domovů, proto jich většina žije ve městě. Potkani také žijí ve stabilních rodinných skupinách a koloniích. V každém městském bloku žije jiná potkaní rodina.

Když některý člen rodiny zemře, například na otravu, celá rodina tohoto potkana se obvykle odstěhuje. Potkani mohou způsobit několik druhů onemocnění, včetně obávané leptospirózy, i když jsou stále doma. Stejnou nemoc mohou způsobit i ve vašem okolí, když se z něj odstěhují.

Teoreticky nejlepším způsobem, jak potkany ochránit před odpadními trubkami, je otrávit celou kolonii nebo rodinu. Když je chcete zlikvidovat, musíte přemýšlet jako oni. 

Ve Spojených státech také dokonce existují agentury, které poskytují lidem bezplatný kamerový dohled, a poté nabízejí preventivní řešení, jako je například blokátor potkanů do kanalizace.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, jak rychle se pohybuje či jak dlouho žije lenochod nebo jaké zvíře je vlastně spjato se znamením kozoroh a pak také zda je každý štír jedovatý či nikoliv a jací jsou lidé v tomto znamení.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek